Míša & Marek

24.6.2023 U Špičáků Bystřec

Tomáše znám jako kolegu ze zaměstnání již sedmým rokem, a proto hledání DJ moderátora naší svatby nemělo dlouhého trvání. Již od prvního setkání se nám dostalo plné pozornosti, zodpovězení dotazů a vyplnění krátkého dotazníku, aby měl Tomáš veškeré informace nejen o nás jako novomanželích, ale i o svatebních hostech. Den proběhl ve zkratce dokonale, dokázal zabavit všechny hosty již od poledních hodin až do velice pozdních ranních (za to se mu ještě velice omlouváme). Provedl nás celým dnem a tím nám nevznikala hluchá místa, hudbu dokázal přizpůsobit dle situace a my si mohli akorát užívat skvělé zábavy s hosty, za což mu patří ještě jedno velké DÍK. Určitě budeme doporučovat i dalším!

Pája & Honza

10.6.2023 Byzhradec

Chtěla bych poděkovat Tomášovi za tu nejlepší akci v našem životě, a to z velké části i díky němu! 🎶🫠😊🥳 Jsi skvělí moderátor a DJ, budeme tě všem budoucím nevěstám doporučovat 🤩🙂 Byla to fakt pecka 🔝🤗👏 DÍKY 🎼🎉🤍

Anna & Antonín

6.5.2023 Hotel Studánka Rychnov n.K.

Vážený pane DJ Borovičko, chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za skvělou práci na naší svatbě. Vaše hraní písniček bylo naprosto dokonalé a dokázal jste rozpumpovat celou naši party. A co teprve ty svatební hry a zábava! Just Dance videa, Rok s novomanželi, Popelky, svatební kvizy, … – to všechno bylo naprosto úžasné. Chtěli bychom Vám také poděkovat za fotokoutek, který jste pro nás připravil. Byl to skvělý nápad a měl velký úspěch. Naše hosty jste dokázal skvěle pobavit a vytvořit nezapomenutelné vzpomínky. Fotky jsou naprosto úžasné a budou nám připomínat náš nezapomenutelný den. Dostali jsme hodně pozitivní zpětné vazby a všichni si užili skvělou zábavu. Dokonce jste dokázal dostat i naši babičku na parket, což bylo naprosto neuvěřitelné. Rádi bychom také poděkovali za to, že jste použil náš playlist a dokázal jste ho skvěle začlenit do celkového programu. Naše písně ve spojení s Just Dance byly skvělým nápadem a vytvořily nezapomenutelnou atmosféru. Ještě jednou Vám děkujeme za všechno, co jste pro nás udělal. Byl jste skvělý a přejeme Vám hodně úspěchů v dalších akcích.

Lucie & Martin

18.2.2023 Kostelecká Lhota

Děkujeme, byl jste úžasný! 😊 S takovouhle výbavou co máte, to je sen každé párty! O zábavu jste se staral na výbornou! Ten koutek šel úplně na dračku. To máte vymakané. I ten rámeček pak okolo s naším logem. Pecka, staly se tam pořád fronty 🤗 Byl jste vážně skvělý! Máte to fakt perfektně promakané!

Kristína & Jan

2.7.2022 Brněnská přehrada

Dobrý večer, moc Vám doporučuji DJe Tomáše Borovičku. Nám dělal DJe na svatbě před 2 měsíci a neskutečně jsme si to s ním užili. Je vidět, že to nedělá pro peníze hlavně, protože dal do toho celé ❤️ a i jeho cena byla velice příznivá oproti ostatním nabídkám. Tomáš nám pomohl i s výzdobou a jako DJ dělá opravdu full servis a má nejmodernější vybavení. Co se týče hostů, tak si to užili veškeré věkové kategorie a když jsem se zpětně bavila o naší svatbě se všema, tak říkali, že největší pecka byl právě DJ. A to musím podotknout, že jsem měla v programu i obrovskej ohňostroj a světelnou dronovou show, kterou nikdo předtím neviděl 🙂 Tomáš byl pro nás nejdůležitější součást naší svatby, je neskutečně lidský, přátelský a zároveň profesionální. Doteď jsem nadšená, že jsem si vybrala právě Tomáše a věřím, že bude ještě příležitost, abych využila jeho služeb a moc se na to těším. Udělal naši svatbu nezapomenutelnou a doufám, že Vaše svatba bude taky taková. 🙂

Denisa & Luděk

23.4.2022 Bělečský Mlýn

Byli jsme moc spokojeni, krásně jste to mel připravené, podchycené. Bavili se všechny ročníky a my Vám moc děkujeme ❤ jsme rádi, že jsme si vybrali právě Vás. Nezklamal jste, právě naopak. A jak to mate sladěné vše…například v tom menším prostoru to potom byla bomba. I jak jste nám promítal ty naše jména. Děkujeme, že jste zahrál, vše co jsme si řekli. Všichni byli spokojeni. A ty tanečky. To bylo super 👍 kudy půjdeme, tudy budeme chválit, dávat kladné recenze.

Míša & Pavel

7.8.2021 Šejdorfský mlýn

Děkujeme za profesionální službu svatebního DJ a pečlivý přístup od začátku do konce. Tomáš nenechá nic náhodě a vše bylo perfektní. A fotokoutek všechny moc bavil!

Aneta & Petr

23.7.2021 Tuněchody

„Na svatbě jsme nemohli mít lepšího DJe než Tomáše. Skvělý přístup, mnoho tipů k organizaci svatby a o nabídce různých dekorací, osvětlení a dalších překvapení ani nemluvě! Hudbu přizpůsobí dané situaci a aktuálnímu rozpoložení svatebčanů a v průběhu zábavy vyhoví i osobním přáním jednotlivých hostů. Již po první schůzce bylo jasné, že hraní je pro Tomáše obrovský koníček a dá do toho všechno“.

Linda & Lukáš

10.7.2021 Kadov

Perfektní jednání, skvělá hudba, atmosféra, vizuální stránka, ochota plnit přání zákazníka, lidský přístup a vždy něco navíc. To vše a mnoho dalšího má pan Borovička na seznamu služeb, které do puntíku splní s úsměvem na tváři. Bavili se mladí i staří a po svatbě se pěli ódy na DJ. Jsme rádi, že jsme si pro náš den vybrali právě pana Borovičku. 🙂

Petra & Tomáš

29.5.2021 Bludoveček

Tomáše jsme oslovili týden před naší svatbou. Nebyl čas na důkladnou přípravu a organizaci. Brzy jsme ale pochopili, že jednáme s opravdovým profíkem. Nasměroval nás správným směrem, zjistil naše přání a potřeby, vše zařídil a zorganizoval. Svým přístupem a ochotou vyhovět i těm nejnáročnějším přáním zajistil plný taneční parket, úsměv na tváři a pohodovou atmosféru. Tomáši, tímto ti ještě jednou moc děkujeme za skvělý večer a určitě si na Tebe vzpomeneme při plánování dalších akcí.